Studijų naujienos

Šiuo metu gabiausi universiteto studentai kaip kasmet gali pretenduoti gauti Lietuvos Respublikos Prezidentų Antano Smetonos, Kazio Griniaus, Aleksandro Stulginskio, Jono Žemaičio, Algirdo Brazausko vardines stipendijas.

Medicinos fakulteto studentai gali pretenduoti į Prezidento K. Griniaus vardo stipendijas.

• Prezidento K. Griniaus vardo stipendijai galima deleguoti keturis biomedicinos mokslų (gyvybės mokslų (D) ir sveikatos mokslų (G) krypčių grupių) studentus.
  • Pretenduoti gauti stipendijas gali bakalauro studijų 2-3 kursų (būsimųjų 3-4 kursų) ir magistrantūros studijų 1 kurso (būsimojo 2 kurso) studentai.

Studentai, pretenduojantys gauti stipendiją, kamieniniam akademiniam padaliniui iki balandžio 13 d. Vilniaus universiteto studijų informacinėje sistemoje turės pateikti užpildytą laisvos formos prašymą skirti stipendiją bei pateikti mokslo darbų, pranešimų kopijas ir užpildytą kandidato LR Prezidentų vardinėms stipendijoms gauti, studijų rezultatų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos paraiškos formą.

Daugiau informacijos apie LR Prezidentų vardinių stipendijas rasite čia

Turint klausimų dėl Prezidentų vardinių stipendijų, kreipkitės į Studijų administravimo skyriaus Finansinės paramos studentams koordinatorę Jurgitą Alonderytę-Venckienę (Saulėtekio al. 9, III r., 714 kab., tel. 219 3235, el. p.  ).