Sidebar

Studijų naujienos

Kviečiame dalyvauti 28-ajame ISCOMS kongrese, kuris vyks birželio 8-12 d. ISCOMS yra vienas iš pirmaujančių studentų kongresų pasaulyje (bio) medicinos mokslų srityje.

ISCOMS studentams siūlo galimybę pristatyti savo tyrimus skaitmeninėje tarptautinėje platformoje. Be viso to, studentai gali dalyvauti interaktyviuose seminaruose. Paskutinę kongreso dieną vienas geriausių UMCG chirurgų parodys ir paaiškins kepenų persodinimą iš suaugusiojo vaikui.

Kongreso metu vyks garsių pasaulio pranešėjų paskaitos. Vienas iš pranešėjų profesorius seras Peteris J. Ratcliffas, 2016 m. „Laskeraward“ nugalėtojas ir 2019 m. „Nobelio premijos“ laureatas, kuris skaitys paskaitą apie deguonies jutimo ląstelėse tyrimus. Taip pat profesorė Ellen Roche, mokslų daktarė, kurios dėmesys sutelktas į novatoriškų technologijų taikymą kuriant širdies prietaisus.

Antrąją kongreso dieną vyks paskaitos mitybos tema. Mitybos specialistas profesorius Jaapas Seidellwillas skaitys paskaitą apie lėtines ligas, tokias kaip nutukimas ir diabetas, ir jų prevenciją mitybos pagalba. Virusologė profesorė Marion Koopmans kalbės apie maisto sukeliamus virusus ir virusinių protrūkių prevenciją bei kontrolę. 

Dalyvių registracija jau vyksta! 

Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite adresu . Be to, nedvejodami apsilankykite organizatorių svetainėje www.iscoms.com 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos