Sidebar

Mainų programos

Vilniaus universitetas, siekdamas suteikti studentams universalų išsilavinimą bei plačias kompetencijas, siūlo įvairiapusiškas lavinimosi galimybes studentams išvykstant dalinėms studijoms į užsienio universitetus. Studijos užsienyje leidžia studentams įgyti naujos akademinės bei tarpkultūrinės komunikacijos patirties, įvertinti savo kompetencijas bei apsvarstyti veiklos ir darbo alternatyvas.

Visi Vilniaus universiteto studentai gali dalį savo studijų praleisti užsienio universitetuose, jei užsienio universitete studijuojami dalykai dera su Vilniaus universitete studijuojamos programos tikslais ir gali būti į ją integruoti. Vilniaus universitetas studentams siūlo pasinaudoti tokiomis mainų programomis kaip Erasmus, Erasmus Mundus ir kt. bei Universiteto dvišalių sutarčių siūlomomis galimybėmis. Universitetas taip pat skatina laisvai judančių studentų iniciatyvą, kai studentai patys susiranda dalinėms studijoms priimantį universitetą bei reikiamą finansavimą.

Nepriklausomai nuo to, pagal kokią programą studentas išvyksta, visi dalykai kuriuos studentas planuoja studijuoti užsienyje turi būti suderinti su fakultetų (padalinių) Erasmus studijų koordinatoriais. Tai garantuoja, kad parsivežti akademiniai rezultatai bus visiškai užskaityti ir integruoti į VU studijuojamą programą.

INFORMACIJA APIE STUDENTŲ MAINŲ ATRANKĄ

Atranka vykdoma vadovaujantis Vilniaus universiteto studentų siuntimo dalinėms studijoms į užsienio mokslo ir studijų institucijas taisyklėmis, patvirtintomis Vilniaus universiteto studijų prorektoriaus 2018 m. gegužės 8 d. įsakymu Nr. R-277.

Bendra informacija apie mainus pateikiama VU svetainėje ČIA.

Papildomi Medicinos fakulteto atrankos kriterijai: laiku pateikta paraiška, motyvacija, kalbos mokėjimas, akademinis pažangumas, kursas, ar buvo anksčiau dalyvavęs / ar šiuo metu dalyvauja akademiniuose mainuose.

Pirmenybė teikiama studentui:

  1. Aukštesniu paskutinių dviejų sesijų rezultatų vidurkiu;
  2. Aukštesnio studijų kurso;
  3. Pateikusiam paraišką ilgesniam mainų laikotarpiui;
  4. Nedalyvavusiam / nedalyvaujančiam mainuose.

Visais klausimais, susijusiais su mainų galimybėmis, Medicinos fakultete konsultuoja:

Vita Petronytė
Tarptautinių studijų koordinatorė
M. K. Čiurlionio g. 21, LT-03101 Vilnius
Tel.  (8 5) 2398721
El. p.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku