Sidebar

Mokymasis visą gyvenimą

Mokymasis visą gyvenimą - tai nuolatinis kvalifikacijos tobulinimas!

Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas bendradarbiaudamas su Santaros klinikomis, Žalgirio klinika bei universiteto padaliniais rengia mokymus sveikatos priežiūros, farmacijos ir kitų specialistų profesinei kvalifikacijai tobulinti. Fakultete vyksta kursai, stažuotės, konferencijos, seminarai, skirti atnaujinti profesines žinias, taip pat jas tobulinti ar įgyti naujų praktinių įgūdžių. Kiekvienais metais į fakultetą kvalifikacijos tobulinti atvyksta per 1500 dalyvių iš visos Lietuvos. Esant poreikiui organizuojame išvažiuojamuosius renginius į kitas gydymo įstaigas. Baigus kvalifikacijos tobulinimo kursą, stažuotę ar sudalyvavus konferencijoje išduodami pažymėjimai. 

Visi gydytojų, slaugytojų, kineziterapeutų, ergoterapeutų, odontologų, burnos higienistų, odontologo padėjėjų, farmacijos ir kt. specialistų tobulinimo kursai ČIA Vilniaus universiteto Mokymosi visą gyvenimą sistemoje (MVG IT). Patogią registraciją galite rasti žemiau prie kiekvienos kursų programos. Telieka išsirinkti metus, kliniką arba katedrą ir rasite kvalifikacijos tobulinimo programas su tiesioginės registracijos nuoroda į MVG IT sistemą.

 

Sveikatos specialistų kvalifikacijos tobulinimo klausimais (kursų, stažuočių) kviečiame bendrauti:

Giedrė Radzevičiūtė
Mokymosi visą gyvenimą veiklų koordinatorė

M. K. Čiurlionio g. 21/27, 136 kab.
Tel. nr. (8 5) 239 8793
El. p.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku