Studijų naujienos

Latvijos ultrasonografų asociacija džiaugiasi galėdama kuruoti didžiausią Ultragarso kongresą Europoje – EUROSON 2023, įvyksiantį Rygoje (Latvija) šių metų gegužės 25-27 d. ATTA centre. EUROSON 2023 metu taip pat vyks Ultragarso kongresas studentams (STUC), kuriame bus galima pasiklausyti ekspertų vedamų trumpų paskaitų apie ultragarsą, įgyti žinių ir patobulinti savo praktinius gebėjimus, sesijose viską išbandant savomis rankomis.

Kongresą sudarys dvi skirtingos grupės: pagrindinė ir pažengusiųjų (pagal ankstesnę patirtį).

STUC programa ir registracija.

STUC sudaro studentų skirtingų tyrimų ultragarso tema mokslinės sesijos su santraukomis, taip pat apdovanojimai geriausiems.

Pasinaudokite proga užsiregistruoti dabar!

20230516 Euroson

Studijos