Naujienos

Paraišką gali teikti pareiškėjas kartu su pareiškėjo institucija. Paraiškos gali būti teikiamos tik toms COST veikloms, kurios yra patvirtintos COST aukšto lygio pareigūnų posėdyje ir kurių COST veiklos valdymo komitete Lietuva atstovo neturi arba turi tik vieną kitos nei pareiškėjo institucija atstovą (įskaitant ir veiklos koordinatorių).

Vasara – nuostabus metas, kai mes norime, galime ir turime valgyti daug šviežių, mūsų pačių ar ūkininkų išaugintų vaisių ir daržovių, įvairių miško ar sodo gėrybių. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) nuolat akcentuoja, kad jų reikia valgyti kuo daugiau. Vilniaus universiteto (VU) Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto profesorius dr. Rimantas Stukas patikina, kad būtent dabar, yra puiki proga ne tik pagerinti savo sveikatą, skanaujant naujo derliaus įvairių spalvų ir skonių gamtos dovanas, bet ir pasisemti daugiau žinių apie teigiamą daržovių ir vaisių poveikį mūsų sveikatai, pakeisti savo mitybos įpročius, stiprinti sveikatą.

Sakoma, kad vasara puikus metas keliauti, o kai kelionę galima suderinti su darbiniais tikslais ir malonia kompanija – rezultatas trigubai šaunesnis. Siekiant išsiaiškinti studijų vykdymo, mokslinių publikacijų rengimo, komunikacijos, tarptautinių ryšių, valdymo ir administravimo klausimus, vasaros viduryje VU Medicinos fakulteto atstovai lankėsi Tartu universitete (Tartu, Estija).

Įgyvendinant memorandumo tarp Vilniaus ir Stavropolio (Rusija) Medicinos universitetų nuostatus, Vilniaus universitete viešėjo ir tobulinosi kaimyninės šalies medicinos studijų programos studentai. Jie, 2019 m. liepos 8 – 19 dienomis, atliko praktiką VU Santaros klinikų Vaikų ligoninėje.

7-oji Šiaurės ir Baltijos šalių konferencija vyko 2019 m. birželio 3-5d. Vilniaus universitete, Vilniuje (toliau NBBC19). 2019 m. birželio 2d. prieš konferenciją vyko kursai "Mediacinė analizė su R", kuriuos vedė doc. dr Theis Lange iš Kopenhagos universiteto, Danijoje. Pabaltijo šalyse NBBC konferencija vyko antrą (2009 m. konferencija surengta Tartu, Estijoje), o Lietuvoje pirmą kartą.

Birželio 18, 25 ir 26 d. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje įteikti diplomai Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą baigusiems absolventams – užsieniečiams ir lietuviams, bakalaurams ir magistrams.

Puslapis 1 iš 4