Sidebar

Darbuotojams

Vilniaus universitetas – didžiausia, šalies reitinguose pirmaujanti, tarptautinius ryšius ir akademines tradicijas puoselėjanti Lietuvos mokslo ir studijų įstaiga, išsiskirianti ypatingu mokslo ir studijų potencialu. Patenkame tarp 1,5 procento geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų pagal vieną įtakingiausių „QS World University Rankings“ reitingų ir esame vienas didžiausių mūsų šalies darbdavių – šiuo metu čia dirba beveik 5000 darbuotojų.

Vilniaus universitete yra gausybė karjeros kelių, tačiau pagrindinės kryptys – dvi: akademinė ir neakademinė veikla. Čia savo vietą atranda ne tik pačių įvairiausių mokslo sričių darbuotojai, rinkdamiesi pedagogo ar mokslininko karjerą, bet ir itin skirtingų sričių specialistai, atliekantys kasdienį, ne visada išorėje matomą, bet svarbų Universiteto gyvenimui darbą: teisininkai, finansininkai, IT, apskaitos, komunikacijos specialistai, administratoriai, įvairių sričių vadybininkai, inžinieriai, psichologai, archyvistai, bibliotekininkai, sociologai, auditoriai, dizaineriai, lituanistai ir daugelis kitų.

Universitetas rūpinasi savo darbuotojais siūlydamas daug ir kokybiškų paslaugų, susijusių su darbuotojo profesine veikla ir privačiu gyvenimu, pradedant galimybėmis dalyvauti meno kolektyvuose, sveikatingumo veiklose, mokymuose, tęsiant geromis sąlygomis muziejams ar renginiams lankyti, atostogauti VU poilsio bazėse.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku