Sidebar

Mokslo naujienos

Vasario 5 d. Lietuvos mokslo taryba organizuoja renginį, skirtą pristatyti informaciją apie Baltijos mokslinių tyrimų programą ir kvietimą Lietuvoje. Kartu vyks partnerių paieškos renginys, kuriame mokslininkai ir tyrėjai iš Baltijos mokslinių tyrimų programoje dalyvaujančių šalių galės ieškoti partnerių ir aptarti idėjas būsimiems projektams.

Baigiantis metams paskelbtos dvi Europos jungtinės programos „Retos ligos“ (EJP RD) naujienos. Pristatyta mokslo renginių finansavimo schema „Networking Support“, o tyrėjai, ketinantys dalyvauti 2020 m. „Rare Desease Research Challenges“ (RDR Challenges) paraiškų konkurse, kviečiami į partnerių paieškos renginį.

Registracija į konferenciją kuri suteikia galimybę jauniesiems mokslininkams, inžinieriams ir specialistams apibendrinti pasiekimus ir išryškinti problemas aplinkosaugos srityje, susitikti su kolegomis, keistis žiniomis ir patirtimi bei praplėsti kontaktų sąrašą. Konferencijos tikslas yra skatinti bendradarbiavimą tarp jaunųjų Lietuvos mokslininkų.

12-oji jaunųjų mokslininkų konferencija „Bioateitis: gamtos ir gyvybės mokslų perspektyvos“ prasidėjo įkvepiančiu ir intriguojančiu akordu. Jaunieji tyrėjai iš visos Lietuvos klausėsi autoritetingo vokiečių mokslininko prof. Peterio Malfertainerio (Peter Malfertheiner) pranešimo apie 5,3 tūkst. metų senumo Alpių Ledo žmogaus Helicobacter pylori genomo tyrimus ir jų reikšmę europiečių demografinei istorijai.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos