Iškilmingas kalėdinis vakaras 2022 uosius metus palydint. 2022 12 20

Gruodžio 20 d. Vilniaus universitete įvyko iškilmingas kalėdinis vakaras „2022-uosius metus palydint“. Renginyje prisiminti 2022 metų darbai, pagerbti šiais metais pasižymėję universiteto akademinės bendruomenės nariai, skambėjo palinkėjimai artėjantiems naujiesiems metams. Vakaro dalyvius sveikino rektorius prof. Rimvydas Petrauskas, Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė, Tarybos pirmininkės pavaduotojas prof. Eugenijus Lesinskas.

Vilniaus universiteto Senatas, reikšdamas nuoširdžią pagarbą ir ypatingą dėkingumą už ilgametę vaisingą akademinę veiklą, atsidavimą Vilniaus universitetui ir jo vardo garsinimą, šešiems profesoriams suteikė profesoriaus emerito vardą. Tarp jų ir Medicinos fakulteto (MF) profesoriui habil. dr. Aleksandrui LAUCEVIČIUI.

Renginyje buvo paskelbti ir Rektoriaus premija už svarius mokslinius pasiekimus apdovanoti tyrėjai ir jaunieji mokslininkai, taip pat geriausi 2022 metų dėstytojai. Už išskirtinius metinius mokslo pasiekimus, indėlį plėtojant mokslą universitete ir Lietuvoje ir keliant universiteto mokslo prestižą pasaulyje 2022 metais Rektoriaus mokslo premijos diplomai įteikti devyniems mokslininkams. Į apdovanotųjų sąrašą pateko MF Klinikinės medicinos instituto profesorė dr. Jelena ČELUTKIENĖ.

Dar vienas VU MF bendruomenę džiuginantis apdovanojimas – geriausio 2022-ųjų dėstytojo vardas. Šįkart geriausia VU MF 2022 metų dėstytoja buvo išrinkta docentė dr. Rūta BENDINSKAITĖ.

Sveikiname!

Iškilmingas kalėdinis vakaras 2022 uosius metus palydint. 2022 12 20 4Medicinos fakulteto profesoriui habil. dr. Aleksandrui Laucevičiui suteiktas VU profesoriaus emerito vardas. Justino Auškelio nuotrauka

Iškilmingas kalėdinis vakaras 2022 uosius metus palydint. 2022 12 20 3Rektoriaus mokslo premija skirta MF Klinikinės medicinos instituto profesorei dr. Jelenai Čelutkienei. Justino Auškelio nuotrauka

Iškilmingas kalėdinis vakaras 2022 uosius metus palydint. 2022 12 20 2Geriausia VU MF 2022 metų dėstytoja buvo išrinkta docentė dr. Rūta Bendinskaitė. Justino Auškelio nuotrauka