Naujausi įvykiai

2021 m. birželio 2 d. kviečiame 3 - 5 kursų Farmacijos vientisųjų studijų programos studentus į Karjeros popietę. Tai puiki proga susitikti su potencialiais darbdaviais ir daugiau sužinoti apie karjeros galimybes ir perspektyvas. Karjeros popietėje svečiuosis didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų atstovai, kurie pristatys savo vaistines ir papasakos apie įsidarbinimo galimybes.

Susitimas vyks MS Teams kanale, kiekviena vaistinė turės savo prisijungimo kanalą:

Kiekvienam pristatymui yra skirta 30 min., per šį laiką bus parodyta trumpa prezentacija ir atsakyta į rūpimus klausimus. Prisijungti galite prie visų arba tik prie konkrečių vaistinių kanalų!

Karjeros popietė