Naujausi įvykiai

Plioplys

2021 m. rugsėjo 16 d. 15 val. VU Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje lietuvių kilmės JAV gydytojas neurologas dr. Audrius V. Plioplys skaitys viešą paskaitą „NeuroMenas: ateities perspektyvos“, skirtą gydytojams (neurologams, psichiatrams ir kt.), neuromokslininkams, psichologams, rezidentams ir visiems, kuriuos domina mąstymo, minties ir sąmonės ištakos mene, kuriems rūpi universalūs klausimai „iš kur atsiranda žinojimas?“, „kaip mes suvokiame save ir atpažįstame artimuosius?“ ir kt. Šiems tyrinėjimams dr. Audrius V. Plioplys paskyrė daugiau nei 40 metų.

Po paskaitos planuojamas dr. Audriaus V. Plioplio darbų pristatymas ir pažmonys. Rugsėjo 17 d. Lietuvos medicinos bibliotekoje atidaroma dr. A.V.Plioplio paroda „Šilko NeuroMenas“.

Dalyvavimas renginyje tik su galimybių pasu ar kitais galiojančiais dokumentais, įrodančiais vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo neigiamo rezultato, antikūnų tyrimo teigiamo rezultato faktą.

Kontaktas pasiteirauti: +370 686 12017