Naujausi įvykiai

Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas 2021 m. rugsėjo 8 d. nuo 15:00 val. organizuoja nuotolinį seminarą „MS Teams“ platformoje mokslinės kompetencijos ugdymo klausimais „Mokslo gausybės ragas: tebūnie (prieblandos) šviesa“. Paskaitą skaitys ir diskusijas moderuos dr. Jonas Bunikis, Europos mokslo tarybos vykdančiosios Agentūros Mokslo programų administratorius (EK, Briuselis).

Seminaro tematika aktuali visai akademinei bendruomenei, ypač – medicinos ir sveikatos mokslų, taip pat biologijos krypties doktorantams bei postdoktorantams, kitiems mokslininkams. Visiems dalyviams bus išduodami pažymėjimai (sudalyvavus paskaitoje ir diskusijoje – 3 val. mokslinės praktinės programos pažymėjimas).

Išsamią seminaro programą galite peržiūrėti čia