Verslo ir mokslo atstovų kontaktų popietė „Šiuolaikinio mokslininko pasirinkimai“

ŠMP

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia gyvybės mokslų industrijos bendruomenę dalyvauti tinklaveikos renginyje ŠIUOLAIKINIO MOKSLININKO PASIRINKIMAI, kuris vyks rugsėjo 10 d. Jo metu išgirsite 3 įkvepiančius pranešimus apie visiškai skirtingas mokslininkų patirtis ir diskusiją apie mokslininkų karjeros kelius bei klystkelius. Po renginio vyks tinklaveika.

Renginio pradžia: 15 val.

Renginio vieta: VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC), Saulėtekio al. 5, Vilnius

Moderatorius: Lukas Keraitis.

Renginys nemokamas. Dalyviams būtinas Sveikatos pasas.

Daugiau informacijos ir REGISTRACIJA: https://mita.lrv.lt/lt/renginiai/tinklaveikos-renginys-siuolaikinio-mokslininko-pasirinkimai