Naujausi įvykiai

Kviečiame į mokslinę - praktinę konferenciją "Dermatovenerologų popietė VI", kuri vyks 2022 m. vasario 14 d.

Konferencijos vieta: virtuali konferencija
Dalyviams bus išduodami 5 val. VU pažymėjimai.

Konferencija skirta gydytojams dermatovenerologams, infekcinių ligų gydytojams, alergologams ir klinikiniams imunologams, akušeriams ir ginekologams, laboratorinės medicinos gydytojams, medicinos biologams, patologams, onkologams radioterapeutams, onkologams chemoterapeutams, pulmonologams, šeimos ir vidaus ligų gydytojams, reumatologams, vaikų ligų gydytojams, genetikams, visų specialybių chirurgams, geriatrams, radiologams, psichiatrams, urologams, nefrologams, endokrinologams, dietologams, gastroenterologams, skubiosios medicinos gydytojams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams bei bendrosios praktikos slaugytojams.

Konferencijos organizatoriai: VU MF KMI Infekcinių ligų ir dermatovenerologijos klinika, VUL Santaros Klinikos Dermatovenerologijos centras, Lietuvos Dermatovenerologų draugija, Asociacija Odos akademija

Telefonas pasiteirauti: 8 (5) 272 03 85, elektroninis paštas: