Naujausi įvykiai

Gruodžio 7 d. vyks Petre Shotadze Tbilisio medicinos akademijos organizuojamas studentų simpoziumas, pavadinimu „Medicine and Science 2022“. Renginiu siekiama skatinti studentų mokslinę veiklą ir paskatinti mokslinio bendradarbiavimo tinklų kūrimą. Studentų simpoziume gali dalyvauti studentai, besidomintys su medicinos ir sveikatos priežiūros mokslais susijusiais tyrimais. Renginys vyks anglų kalba, dalyviai kviečiami dalyvauti nuotoliniu būdu.

Pranešimų santraukas Simpoziumui galima pateikti iki 2022 m. lapkričio 20 d.:

Pranešimus atrinks simpoziumo mokslinis komitetas. Santrauka turi būti parašyta anglų kalba; rekomenduojamas santraukos ilgis yra ne daugiau kaip 350 žodžių.

Santraukoje turi būti paminėti:

• Pavadinimas
  • Raktažodžiai
  • Įvadas
  • Metodas (-ai)
  • Rezultatas (-ai)
  • Išvada (-os)

Kilus klausimų, susisiekite su Tbilisio medicinos akademijos komanda: