Naujausi įvykiai

Lapkričio 21 d. 9:00 vyks dr. Daisuke Hashimoto (Kansai medicinos universitetas) nuotolinė paskaita „Basis of Pancreatic Surgery“. Ši paskaita - „From Cell Biology to Surgery and Beyond” iniciatyvos dalis. Kviečiame dalyvauti!

Susitikimo nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/89034758626?pwd=QWo3RzRxMlhoQ291VFVBRUlZTHd0QT09

Susitikimo ID: 890 3475 8626

Slaptažodis: 875438

„From Cell Biology to Surgery and Beyond” iniciatyva

Lietuvos-Japonijos iniciatyva „From Cell Biology to Surgery and Beyond”, tai – tarptautinė akademinė iniciatyva, padedanti studentais visapusiškai suprasti ligos mechanizmą, parinkti tinkamą operacinį ar sisteminį gydymą bei suteikianti galimybę diskutuoti.

Prof. Kęstučio Strupo ir dr. Aistės Kielaitės-Gulla bei kolegų chirurgų iš Kansai medicinos universiteto (Japonija) vykdomo projekto susitikimuose kviečiami dalyvauti 4-5 kursų studentai. Jų metu Vilniaus ir Kansai universitetų studentams nuotoliniu būdu paskaitas veda, gerąja klinikine ir chirurgine patirtimi dalinasi akademiniai chirurgai iš Japonijos ir Lietuvos.

Du kartus per mėnesį vykstančios paskaitos iliustruojamos 3D vizualine medžiaga bei operacijų vaizdo įrašų ištraukomis. Nuotolinių susitikimų metu studentai kviečiami užduoti klausimus, diskutuoti bei integruoti mokslinių tyrimų pasiekimus pasirinktomis temomis.