Naujausi įvykiai

Ar žinojote, kad 2019 metų Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 11,7 proc. Lietuvos gyventojų nurodė, kad mato prastai. Tuo tarpu Europos šalių mokslininkų atlikto didelės apimties tyrimo išvados skelbia prognozę, jog 2050 metais 50 procentų europiečių bus trumparegiai (-ės). Apie informacijos prieinamumą silpnai matantiems(-čioms) žinoma daug ir jis yra gana nesudėtingas bei nekainuojantis didelių kaštų.

Daugiau žinių, apie tai, į ką reikia atsižvelgti, rengiant studijų medžiagą, skelbiant informaciją ar pritaikant aplinką suteiks Lietuvos audiosensorinė bibliotekos atstovė lektorė Ramunė Balčikonienė. Savo įžvalgomis, ką svarbu žinoti, siekiant studijas silpniau matantiems studentams studentams(-ėms), pasidalins Vilniaus universiteto studentė Evelina Riepšaitė.

Kam skirta: Vilniaus universiteto dėstytojams(-oms), darbuotojams(-oms) ir visiems bendruomenės nariams

Laikas: Gruodžio 15 d. (ketvirtadienis) 15:00 iki 17:00

Renginio vieta: Filosofijos fakultete, 209 auditorijoje
Registruotis galite čia