Naujausi įvykiai

2024 m. balandžio 18 d. 14 val. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius) Edvin Ostapenko gins disertaciją „Vienmomentė prepektoralinė krūtų rekonstrukcija implantais pacientams, sergantiems krūties vėžiu” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti. Disertacija rengta 2019–2023 metais Vilniaus universitete ir Vienos Medicinos universitete.

Disertacija ginama eksternu.

Mokslinis konsultantas – prof. dr. Tomas Poškus (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Janina Tutkuvienė - tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).
  • prof. dr. Arvydas Laurinavičius (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • dr. Nickolas Peradze (Lugano ligoninė, Šveicarija, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).
  • dr. Eugenijus Stratilatovas (Nacionalinis vėžio institutas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Algirdas Utkus (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius