Rinkimai

2022 m. kovo 24 d. vykusio Vilniaus universiteto Centrinės rinkimų komisijos posėdžio metu buvo svarstytas klausimas dėl Medicinos fakulteto rinkimų komisijos sudėties atnaujinimo.

Išnagrinėjus Medicinos fakulteto dekano teikimą dėl padalinio rinkimų komisijos sudėties atnaujinimo, buvo priimtas sprendimas nuo 2022 m. balandžio 2 d. patvirtinti naują Medicinos fakulteto rinkimų komisijos sudėtį.

Nauja Medicinos fakulteto rinkimų komisijos sudėtis:

Pirmininkas:

• Arūnas Barkus, VU MF Biomedicinos mokslų instituto Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros docentas.

Nariai:

• Alma Gaupšienė, VU MF Sveikatos mokslų instituto Slaugos katedros jaunesnioji asistentė;
  • Tautvydas Petkus, Medicinos vientisųjų studijų programos 4 kurso studentas.