sausio 13 intro svetaineiVU MF nuotrauka

Mieli VU MF bendruomenės nariai,

1991 m. sausio 13 d. Lietuvai patyrus sovietų karinę agresiją, tūkstančiai Lietuvos žmonių drąsiai gynė atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę. Dvasios stiprybės, ryžto ir vilties kupini Lietuvos žmonės stojo prieš agresorių. Tąnakt 14 iš jų – tuščiomis rankomis, su giesmėmis ir malda stojusių prieš tankus ir automatus – žuvo, buvo šimtai sužeistų.

Prisiminkime, kodėl esame laisvi ir pagerbkime žuvusiųjų už laisvę atminimą. Sausio 13-osios rytą uždekime žvakę darbo kabineto lange, o prie širdies įsisekime neužmirštuolės žiedą.

Jį atsispausdinti ir išsikirpti galite naudodami žemiau pateiktą vizualą.

Neuzmirstuole spalvota 2