Šį birželį Vilniaus universitetas (VU) užbaigė dar vienerius mokslo metus. Šv. Jonų bažnyčioje vykusioje tradicinėje „Finis anni academici“ šventėje pagerbti nusipelnę VU akademinės bendruomenės nariai, įteiktos padėkos už ilgametį darbą, dalyvavimą bendruomenės, visuomeninėje ir savanorystės veiklose. Ceremonijoje taip pat iškilmingai įteikti simboliniai atminties diplomai.

53012438423 fa8347be1d oŠventės akimirka / VU archyvo nuotr.

Iškilmių metu buvo pagerbti šie VU Medicinos fakulteto bendruomenės nariai:

Už ilgametį vadovaujantį darbą:

• Prof. dr. Diana Ramašauskaitė – vadovauja VU MF Akušerijos ir ginekologijos klinikai, yra ilgametė MF profesorė, Medicinos SPK pirmininkė ir aktyvi bendruomenės narė, VUL „Santaros klinikų“ Akušerijos ir ginekologijos centro vadovė.
  • Prof. dr. Augustina Jankauskienė – vadovauja VU MF Vaikų ligų klinikai, yra ilgametė MF profesorė, aktyvi mokslininkė ir charizmatiška bendruomenės narė, suburianti ir auginanti jaunųjų mokslininkų kartas.

Už puikų ilgametį darbą, dalyvavimą VU bendruomenės visuomeninėje ir savanorystės veiklose:

• Doc. dr. Andrejus Suchomlinovas – už aktyvią savanorišką veiklą viešinant mokslo ir studijų pasiekimus, kūno donorystės temos viešinimą ir donorystės proceso kuravimą.
  • Joana Lukševičiūtė – VU MF Infekcinių ligų ir dermatovenerologijos klinikos darbuotojai už ilgametę veiklą.
  • Doc. dr. Robertas Badaras – už aktyvią savanorišką veiklą viešinant mokslo ir studijų pasiekimus, narkotinių medžiagų naudojimo problemų eskalavimą jaunimo ir paauglių tarpe.

Vilniaus universiteto rektoriaus prof. Rimvydo Petrausko padėkas taip pat gavo Medicinos fakulteto absolventai, kurių studijos ir mokslinė veikla buvo įvertinta Magna Cum Laude diplomais:

Bakalauro studijų programų:

• Meda Sakalauskaitė (Slaugos studijų programa)

Magistrantūros studijų programų:

• Benita Guzikaitė (Visuomenės sveikatos studijų programa)
  • Lukas Naktinis (Odontologijos studijų programa lietuvių kalba)
  • Katryna Spangelytė-Daraškevičienė (Menų terapijos studijų programa)

Vientisųjų medicinos studijų programos lietuvių kalba:

• Gustė Čėsnaitė
  • Veronika Everatt
  • Agnė Grigonytė
  • Jogailė Gudaitė
  • Aušrinė Jackevičiūtė
  • Nida Jugulytė
  • Medeinė Kapačinskaitė
  • Dovilė Kielaitė
  • Martynas Masolas
  • Aistė Meškėlaitė
  • Sigutė Miškinytė
  • Kristijonas Puteikis
  • Saulius Ročka
  • Eglė Stukaitė-Ruibienė
  • Gratas Šepetys
  • Artiomas Širvys
  • Dominika Vasilevska
  • Emilijus Žilinskas
  • Giedrė Žulpaitė

53011959816 ebe4cdc364 oŠventės akimirka / VU archyvo nuotr.

Vilniaus universiteto rektorius padėkas įteikė ir kitų fakultetų bendruomenės nariams – akademikams ir studentams, reikšmingai prisidėjusiems prie Vilniaus universiteto vardo šlovinimo.

VU Bibliotekos kieme buvo nuleista universiteto vėliava – taip simboliškai paskelbta dar vienų studijų metų pabaiga. Vėliava vėl pakils rugsėjo 1 d., prasidėjus naujiems mokslo metams.

Daugiau apie „Finis anni academici“ šventę Šv. Jonų bažnyčioje kviečiame skaityti VU naujienose.

Renginio nuotraukų galerija.