Labas,

Jei turi patirties srityse, kurios artimos pirmajai pagalbai, bet nori gilinti žinias apie pirmąją pagalbą ir jas pritaikyti vedant užsiėmimus, tai ieškome būtent TAVĘS. Tapk Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriu ir perteiksi bendruomenei pirmosios pagalbos praktinius įgūdžius, kurie padės operatyviai, bei tikslingai sureaguoti tokiais atvejais, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei.

Kviečiame savanoriauti medikus, paramedikus, slaugytojus, socialinius darbuotojus, masažuotojus, akušerius ir net studentus, su galimybe atlikti LRK praktiką. Jei esi vienas iš jų, užsipildyk žemiau esančią anketą. Mes Tavęs laukiam!!!

Daugiau informacijos rasi čiaRegistracijos anketa.

20230713 Red cross 2