20230926 Tyreju Grand Prix

VU Medicinos fakulteto doktorantai Rūta Morkūnienė ir Povilas Kavaliauskas yra Tyrėjų Grand Prix finalininkai!

Renginio tikslas ambicingas – disertacijos tyrimo idėjas pristatyti visuomenei ir taip ne tik apjungti mokslą ir pramogą, bet ir sukurti Lietuvoje naują reiškinį, padedantį surasti didžiausius Lietuvos mokslo talentus. Pagrindinis iššūkis dalyvių lauks konkurso finale, spalio 18-ą dieną, kai visų mokslo ir meno sričių doktorantai per 4 min. turės pristatyti savo tyrimų idėjas. Vienas iš esminių konkurso siekių – parodyti Lietuvos mokslininkų atliekamus tyrimus visuomenei. Iniciatyvos kūrėjams svarbus visos Lietuvos visuomenės progresas ir pažanga.

Kviečiame pirkti bilietus ir palaikyti Rūtą Morkūnienę ir Povilą Kavaliauską finale!