20230929 Rokas Borusevicius 2Dr. Rokas Borusevičius / MF archyvo nuotr.

2023 m. rugsėjo 29 d. Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos Didžiojoje salėje (Žalgirio g. 117, Vilnius) Rokas Borusevičius apsigynė disertaciją „Dantų implantacijos navigacijos metodų tikslumas ir neatidėliotiniems protezams naudojamų medžiagų biologinis suderinamumas“ odontologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti. Disertacija rengta 2017–2022 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Vygandas Rutkūnas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, odontologija – M 002).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Vytautė Pečiulienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, odontologija –M 002),
  • dr. Daiva Baltriukienė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biochemija – N 004),
  • prof. dr. Dainius Razukevičius (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, odontologija – M 002),
  • prof. dr. Murali Srinivasan (Ciuricho universitetas, Šveicarija, medicinos ir sveikatos mokslai, odontologija – M 002),
  • doc. dr. Linas Zaleckas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje.

Sveikiname!