2024 m. vasario mėn. Vilniaus universitetas teiks prašymą dėl finansavimo Mišrioms intensyvioms programoms (Blended Intensive Programmes (BIP)) organizuoti.

Norinčius fakultete organizuoti BIP‘ą kviečiame užpildyti ir iki 2024 m. vasario 1 d. (imtinai) atsiųsti prisegtą paraiškos formą. Prašymą siųsti Tarptautinių studijų koordinatorei Vitai Petronytei,

Dalinamės trumpa informacija apie BIP. Atkreipiame dėmesį, jog nuo 2024 m. minimalus dalyvių skaičius BIP'e – 10.

SVARBU: fakultetas gali teikti iki 2 paraiškų BIP‘ams finansuoti. Labai prašytume atsakingai planuoti, įsivertinti žmogiškuosius ir kt. resursus bei galimybes ir apsispręsti, ar norėtumėte organizuoti BIP‘ą. Nepanaudotų lėšų grąžinimas atsilieps Universitetui ateityje (mažės skiriamas Erasmus+ finansavimas).

Informaciją apie finansavimą gausime balandžio–gegužės mėn. Jei bus skirtos lėšos, BIP‘ą įgyvendinti reikės per 2-jų metų laikotarpį (2024 m. birželio–2026 m. birželio mėn.). Partnerius pasirinkti galite laisvai, tačiau rekomenduotume bent vieną partnerį pasirinkti iš ARQUS tinklo.

Jei turėtumėte klausimų dėl paraiškos, kreipkitės į Tarptautinių ryšių vadybininkę Simoną Vižinienę: +370 5 268 7048, .