20240208 Vasario16 FB Event

Tradiciškai Medicinos fakulteto dekanas prof. Dalius Jatužis VU Medicinos fakulteto bei medikų bendruomenę kviečia susitikti 2024 m. vasario 16 d. 12.00 val. prie dr. Jono Basanavičiaus paminklo (Rasų kapinėse) ir kartu paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Susirinkusieji, kartu su VU Alumni bei VUL Santaros klinikų choristais, turės progą sugiedoti Lietuvos valstybės himną bei pasiklausyti šventiškų jungtinio choro atliekamų kūrinių. Minėjime dalyvaus bei sveikinimo žodį tars, istoriniais prisiminimai dalinsis Vilniaus universiteto rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.

Kviečiame ateiti kartu su artimaisiais ir draugais, ateidami pasipuoškite tautine atributika ir nuoširdžia šypsena.

Kontaktas pasiteirauti: