Mokslo naujienos

Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkurso nuostatai.

Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkursui elektroniniu būdu teikiami šie dokumentai:

• mokslinis darbas, atitinkantis 1 priedo reikalavimus;
  • teikiamo darbo santrauka (iki 2 000 žodžių), kurioje pateikiamas įvadas, tikslas, metodologija, atliktų tyrimų svarbiausi rezultatai ir atskleidžiama bei apibendrinama gautų rezultatų reikšmė;
  • publikacijų, atitinkančių teikiamo darbo temą, kopijos;
  • aukštosios mokyklos fakulteto (instituto) mokslo tarybos posėdžio protokolo išrašas;
  • konkursui teikiamo darbo autoriaus duomenys (2 priedas);
  • aukštosios mokyklos teikiamų studentų mokslinių darbų sąrašas (3 priedas) Galutinį bendrą su visų fakultetų pateikta informacija užpildytą ir pasirašytą dokumentą pateiks Mokslo administravimo skyrius;
  • kiti, konkurso dalyvio nuomone, svarbūs, su teikiamu darbu susiję ir konkurso dalyvio mokslinį aktyvumą įrodantys dokumentai.

Konkursui teikiami darbai gali būti parengti lietuvių arba anglų kalbomis. Kai darbas parengtas anglų kalba, konkurso dalyvis privalo pateikti darbo pavadinimą ir santrauką (iki 200 žodžių) lietuvių kalba.

Darbai pateikiami LMA tinklapyje savarankiškai iki 2023 m. gruodžio 1 d.

Ketinančių dalyvauti šiame konkurse prašome iki š.m. lapkričio 15 d. 14 val. atsiųsti el. p.  mokslinio darbo vadovo/ klinikos ar katedros, kur rengtas darbas vadovo pasirašytą teikimą, kuriame būtų nurodytas teikiamas mokslinis darbas, autorius (-iai) ir teikimo motyvai, o taip pat konkursų nuostatų 3 priedą užpildžius aktualią šio priedo grafą (tik Word formatu).