Studijų naujienos

Pasirodė naujas leidinys - VU MF Baigiamųjų darbų rengimo, gynimo ir kaupimo metodiniai nurodymai.

Šie metodiniai nurodymai nustato Vilniaus universiteto Medicinos fakultete studijuojančių bakalauro, magistro ir vientisųjų studijų programų studentų Baigiamųjų darbų rengimo, gynimo ir kaupimo tvarką. Aprašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto studijuojančiųjų rašto darbų rengimo, gynimo ir kaupimo nuostatais (suvestinė redakcija, aktuali nuo 2020 m. lapkričio 18 d.)

Leidinys pateikiamas tik elektronine forma, jį galima rasti Medicinos fakulteto internetinėje svetainėje

Studijos