Naujausi įvykiai

2023 m. kovo 24 d. 13.00 val. Vilniaus universiteto medicinos fakulteto Santaros klinikų A101 auditorijoje (Santariškių g. 7, Vilnius) VYTIS KAZLAUSKAS gins disertaciją "Neinvazinių ir minimaliai invazinių bei molekulinių diagnostikos metodų taikymas tiriant įgimtas obstrukcines uropatijas” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2018 – 2022 metais Vilniaus universitete, medicinos fakultete.

Mokslinis tyrimas finansuotas Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto lėšomis

Mokslinis vadovas – prof. dr. Gilvydas Verkauskas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. habil. dr. Kęstutis Strupas – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • dr. Karolis Ažukaitis (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • dr. Albertas Čekauskas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Marius Miglinas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Ramnath Subramaniam (The Leeds Teaching Hospitals, Jungtinė Karalystė, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje