Sidebar

Sveikatos mokslų institutas

Natalja Fatkulina MF 180221 00367

 

       Direktorė prof. dr. Natalja Istomina
       El. p.  / Tel. (8 5) 239 8755

       Veiklos administratorė Veronika Bičiušienė
       El. p.  / Tel. (8 5) 239 8758

       VU MF SVEIKATOS MOKSLŲ INSTITUTO NUOSTATAI

 


Sveikatos mokslų institutas (SMI) – vienas iš keturių Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto struktūrinių šakinių padalinių, kuris buvo įkurtas 2017 metų birželio 1 d. Galutinai šio Instituto komanda suformuota ir įveiklinta tų pačių metų pabaigoje. SMI veikla paremta naujais iššūkiais, inovatyviomis idėjomis ir orientuota į galimybę plėtoti sveikatos mokslus Lietuvoje bei pasaulyje.

Institutas vienija gabius mokslininkus ir perspektyvius dėstytojus, kurie efektyviai dirba visuomenės sveikatos, reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos, kalbos terapijos, slaugos ir akušerijos, sveikatos etikos, teisės ir istorijos, optometrijos studijose bei vykdo mokslinius tyrimus. Mokslinės šio padalinio veiklos jungiasi į vieną bendrą skėtinę temą – kompleksinius sveikatos mokslų tyrimus.

Institutas yra atviras įvairioms tarptautinėms iniciatyvoms ir bendradarbiavimo veikloms, mokslo bei studijų projektams ir programoms.

Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku