Sidebar

Sveikatos mokslų institutas

Natalja Fatkulina MF 180221 00367

   Direktorė prof. dr. Natalja Istomina
   
El. p. 
   Tel. (8 5) 239 8755

   Veiklos administratorė Veronika Bičiušienė
   El. p.
   Tel. (8 5) 239 8758

   VU MF SVEIKATOS MOKSLŲ INSTITUTO NUOSTATAI

 

 

 

 

Sveikatos mokslų institutas (SMI) – vienas iš keturių Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto struktūrinių šakinių padalinių, kuris buvo įkurtas 2017 metų birželio 1 d. Galutinai šio Instituto komanda suformuota ir įveiklinta tų pačių metų pabaigoje. SMI veikla paremta naujais iššūkiais, inovatyviomis idėjomis ir orientuota į galimybę plėtoti sveikatos mokslus Lietuvoje bei pasaulyje.

Institutas vienija gabius mokslininkus ir perspektyvius dėstytojus, kurie efektyviai dirba visuomenės sveikatos, reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos, kalbos terapijos, slaugos ir akušerijos, sveikatos etikos, teisės ir istorijos, optometrijos studijose bei vykdo mokslinius tyrimus. Mokslinės šio padalinio veiklos jungiasi į vieną bendrą skėtinę temą – kompleksinius sveikatos mokslų tyrimus.

Institutas yra atviras įvairioms tarptautinėms iniciatyvoms ir bendradarbiavimo veikloms, mokslo bei studijų projektams ir programoms.

Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku