Studijų naujienos

Kasmetiniai keturių dienų ESMO (European Society for Medical Oncology) Medicininės onkologijos kursai vyks 2024 m. liepos 19-23 dienomis Valensijoje, Ispanijoje ir 2024 m. rugsėjo 2-6 dienomis Neapolyje, Italijoje. Kursiuose kviečiami dalyvauti 4 ir 5 kurso medicinos studentams iš viso pasaulio. Viso yra 60 vietų, atrinkti studentai gaus nemokamą registraciją, nemokamą apgyvendinimą ir kelionės stipendiją.

Šiais kursais siekiama:

• Suteikti įžvalgų apie medicininę onkologiją, užpildant spragas medicinos studijų mokymo programose;
  • Suteikti galimybę pristatyti ir aptarti klinikinius atvejus, taikant daugiadisciplinį požiūrį;
  • Pradėti dialogą su studentų bendruomene per specialiai tam skirtus kursus, kurie prisideda prie medicinos studentų išsilavinimo ir mokymosi patirties.

Registracija atvira iki 2024 m. balandžio 15 d.

Studijos