Sidebar

Psichologo konsultacija

Vilniaus universiteto (VU) Medicinos fakultete veikia psichologinių konsultacijų kabinetas - studentai, rezidentai, darbuotojai čia gali gauti profesionalią psichologų pagalbą, kai jiems kyla abejonių prieš priimant svarbius sprendimus, kai kankina vienišumo jausmas, atsiranda nesutarimų, kamuoja nerimas arba stiprus liūdesys, vargina neįveikiamos problemos darbe ar moksle. Kiekvieno situacija unikali, tad jeigu jaučiate, kad pokalbis su specialistu būtų naudingas, skaitykite toliau. Ši iniciatyva buvo įgyvendinta su VU Filosofijos fakulteto parama ir pagalba.

Konsultacijos naujame kabinete teikiamos gyvų susitikimų metu. Konsultacijos trukmė – 45-50 minučių. Konsultacijų įkainius galima pasižiūrėti čia.

Konsultacijos vieta - Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto (M.K. Čiurlionio g. 21) 303 kabinetas. Šį kabinetą rasite nuošaliau įsikūrusio VU Medicinos fakulteto Patologijos, teismo medicinos ir farmakologijos pastato (vidiniame pastatų komplekso kieme) trečiame aukšte.

schema MF konsultacijosNuotraukoje parodytas kelias, kaip rasti prischologo kabinetą.

Šiuo metu jau yra laukiančiųjų eilė, tad norinčius užsiregistruoti individualioms konsultacijoms pas psichologus – konsultantus kviečiame registruotis el. paštu , nurodant ir savo telefono numerį. Kai tik atsilaisvins laikas, specialistas su Jumis susisieks.

***
Jei šiuo metu Jums kyla minčių apie savižudybę ir/ar turite ketinimų nusižudyti arba Jums yra neramu dėl kolegos (-ės) ar studento (-ės) ir įtariate, jog jam (-ai) kyla minčių apie savižudybę ir/ar turi ketinimų nusižudyti, nelikite su tuo vienas. Vilniaus universitete taip pat yra teikiamos iki 3 nemokamų skubių konsultacijų kriziniais atvejais. Konsultacijos teikiamos be eilės, registracija vykdoma el. paštu   arba tel. arba tel. +3706 9934818, +3706 5899392.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku