Sidebar

Alumni

Mieli Medicinos fakulteto absolventai,
pabaigus studijas, kviečiu išlikti aktyviais bendruomenės nariais!

Studijų metu, ne tik gilinote savo profesines žinias, bet ir kaupėte patirtį, dalyvavote renginiuose, užmezgėte pažintis, tapote svarbia Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto dalimi. Esate ir visada liksite mūsų absolventais, kviečiu nenutolti nuo Alma Mater - toliau dalintis savo žiniomis, patirtimi ir prisiminimais, puoselėti ir plėsti profesinius ryšius, savo sėkmės istorijomis įkvėpti ateinančias kartas bei kurti naujas tradicijas.
Šiuo metu kuriama VU MF Alumni draugija, į kurią kviečiu aktyviai jungtis visų Medicinos fakulteto  studijų programų absolventus, norinčius išlaikyti ryšį su Fakultetu, dėstytojais, savo grupės ir kurso kolegomis. Tik veikdami kartu galime suburti aktyvią, vieningą ir tvirtą Medicinos fakulteto Alumni draugiją!

Dekanas prof. dr. Dalius Jatužis

REGISTRACIJA Į VILNIAUS UNIVERSITETO ALUMNŲ PLATFORMĄ

Užsiregistravusiems ALUMNAMS taikomis šios privilegijos:

 • Biblioteka
  Dirbkite ir skaitykite grožinę ir mokslinę literatūrą tarp istorija dvelkiančių sienų arba skolinkitės dominantį grožinės literatūros kūrinius į namus.
 • Botanikos sodas
  Su specialia nuolaida alumnams lankykitės vienuose didžiausių ir gražiausių – Kairėnų ir Vingio botanikos soduose Lietuvoje.
 • Muziejus
  Nuo šiol išskirtinį pasaulio architektūros paveldo ansamblį apžiūrėkite nemokamai! Tyrinėkite senojo Universiteto kiemelius ir Šv. Jonų bažnyčioje įsikūrusį muziejų.
 • Leidyklos paslaugos
  Gaukite 10 % nuolaidą VU leidyklos knygoms ir paslaugoms.
 • Sveikatos ir sporto centras
  Sportuokite VU Sveikatos ir sporto centre pigiau ir būkite sveikesni.
 • Kultūros renginiai
  Apsilankykite VU Kultūros centro renginiuose, meno kolektyvų organizuojamuose koncertuose ir spektakliuose, įsigiję bilietą su nuolaida iki 50 %.
 • Patalpų nuoma
  Išsinuomokite renginiams nuostabias, istorija dvelkiančias VU erdves su 10 proc. nuolaida.
 • Alumno el. paštas
  Gaukite ir naudokitės VU alumno el. paštu nemokamai.Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku