Sidebar

Alumni

Mieli Medicinos fakulteto absolventai,
pabaigus studijas, kviečiu išlikti aktyviais bendruomenės nariais!

Studijų metu, ne tik gilinote savo profesines žinias, bet ir kaupėte patirtį, dalyvavote renginiuose, užmezgėte pažintis, tapote svarbia Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto dalimi. Esate ir visada liksite mūsų absolventais, kviečiu nenutolti nuo Alma Mater - toliau dalintis savo žiniomis, patirtimi ir prisiminimais, puoselėti ir plėsti profesinius ryšius, savo sėkmės istorijomis įkvėpti ateinančias kartas bei kurti naujas tradicijas.
Šiuo metu kuriama VU MF Alumni draugija, į kurią kviečiu aktyviai jungtis visų Medicinos fakulteto  studijų programų absolventus, norinčius išlaikyti ryšį su Fakultetu, dėstytojais, savo grupės ir kurso kolegomis. Tik veikdami kartu galime suburti aktyvią, vieningą ir tvirtą Medicinos fakulteto Alumni draugiją!

Dekanas prof. (HP) dr. Algirdas Utkus

 REGISTRACIJA Į VILNIAUS UNIVERSITETO ALUMNŲ PLATFORMĄSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos