ad astra

Rugpjūčio 31 d. vyks jau antrus metus Universiteto bendruomenei, o šiais metais ir visam Vilniaus miestui rengiamas diskusijų festivalis „Ad astra“.  Diskusijų festivalį organizuoja Vilniaus universiteto Studentų atstovybė.

Pirmoji VU SA diskusijų festivalio „Ad astra“ tema: „Rytojaus svajonė – šiandienos realybė: kaip tapti jaunu antrepreneriu?“ (Tomorrow’s Dream – Today’s Reality: How to Become a Young Antrepreneur?), kurios metu Vilnius University Tech Hub kvies aptarti jaunimo galimybes keisti pasaulį pasitelkiant savo idėjas ir naujoves. Diskusija skirta žmonėms, norintiems paversti savo idėją verslu bei norintiems sužinoti apie svarbiausius įgūdžius, padėsiančius būti kūrybiškais, novatoriškais ir lanksčiais stengiantis prisitaikyti prie nuolat besikeičiančio pasaulio.. Diskusija skirta visiems, norintiems paversti savo idėją verslu bei  sužinoti apie svarbiausius įgūdžius, padėsiančius būti kūrybiškais, novatoriškais ir lanksčiais stengiantis prisitaikyti prie nuolat besikeičiančio pasaulio.

Savo įžvalgomis, patarimais ir praktine patirtimi dalinsis pripažinti įvairių sričių inovacijų ekspertai:
  • Inga Langaitė – CEO UnicornsLT
  • Dr. Birutė Miškinienė – VU Verslo mokyklos direktorė | Vilniaus prekybos rūmų viceprezidentė | MBA Antreprenerystės studijų programos bendrakūrėja
  • Dr. Gediminas Rumšas – VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto prodekanas | Tech Hub Pre-akceleratoriaus programos vadovas
Diskusiją moderuos inovacijų ekspertas, Tech Hub mentorius Ugnius Savickas.

Kada: VU Studentų atstovybės Diskusijų festivalis "Ad astra": 2021 m. rugpjūčio 31 d., 13.00 – 14.00 val.

Kur: M. K. Sarbievijaus kiemas, Universiteto g. 3, Vilnius

Renginys nemokamas, būtina išankstinė registracija: https://bit.ly/3ASXQbk, galiojantis Galimybių pasas. Detali informacija apie dalyvavimą ir aktualijos yra VU SA paskyroje Facebook.

Taip pat turėsite galimybių sužinoti, kaip savo idėją paversti realia inovacija per Tech Hub pre-akceleratoriaus programą – nemokamą 3 mėn. trukmės mokymo kursą inovatyvių idėjų startuoliams. Paraiškų priėmimas vyks 2021 m. rugsėjo 13 – 26 d.

Daugiau informacijos apie diskusiją: https://www.techhub.vu.lt/3607-2

Visą diskusijų festivalio programą rasti: bit.ly/Ad-astra-naujiena