52208479858 4d2e5147bf k Rezidentūros baigimo šventės akimirka. Justino Auškelio nuotrauka

2022 metais Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą sėkmingai baigė 193 rezidentai: iš jų 183 medicinos krypties ir 10 odontologijos krypties studijų programas!

Š.m. birželio 27 dieną VU Šv. Jonų bažnyčioje VU Medicinos fakulteto baigiamųjų metų rezidentams ir rezidentėms buvo įteikti rezidentūros baigimo pažymėjimai. Tokia iškilminga rezidentūros baigimo šventė Vilniaus universiteto istorijoje rengiama antrą kartą.

Pažymėjimus į gydytojų gretas įstojusiems Medicinos fakulteto absolventams teikė VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas ir Medicinos fakulteto dekanas prof. Algirdas Utkus, ceremoniją vedė VU MF Podiplominių studijų prodekanas prof. Vytautas Kasiulevičius, šventę muzikos garsais užpildė VU Pučiamųjų orkestras „Oktava“, vadovaujamas Albino Kučinsko.

Ceremonijoje rezidentūros metų patyrimus jaudinančiose sveikinimo kalbose išsakė absolventai: medicinos rezidentų atstovas, vaikų chirurgijos gydytojas Benediktas Jonuška ir odontologijos rezidentūros absolventė, odontologė ortopedė Eglė Vindašiūtė-Narbutė.

52208721984 df649d6d38 k Sveikinimo kalbą sako odontologijos rezidentūros absolventė, odontologė ortopedė, Eglė Vindašiūtė-Narbutė. Justino Auškelio nuotrauka

Gydytojas Benediktas Jonuška savo sakyta kalba po ceremonijos pasidalino viešose, gausų sekėjų skaičių turinčiose, Instagram socialinio tinklo @vaikuchirurgas ir  Facebook – Vaikų chirurgas – paskyrose, kur gyvai skambėjusį sveikinimą gali perskaityti  visi norintys.

52208721399 646d4b25a1 k Sveikinimo kalbą sako medicinos rezidentų atstovas, vaikų chirurgijos gydytojas, Benediktas Jonuška. Justino Auškelio nuotrauka

Rezidentūros baigimo šventės nuotraukas galite peržiūrėti bei atsiųsti pasinaudoję nuoroda: https://bit.ly/3O2w2at

Neišsenkančios energijos pašaukimo kelyje linkime visiems 2022 m. MF rezidentūros absolventams!