0214 3Atestatas įteikiamas prof. Gintarui Ferdinandui Kaubriui. MF archyvas.

2023 m. vasario 14 d. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje įvyko fakulteto Tarybos posėdis, kuriame buvo įteikti pedagoginių vardų atestatai. Atestatai buvo įteikti aštuoniolikai fakulteto narių: 11 gavo profesoriaus vardo atestatus, 7 – docento vardo atestatus. Profesoriaus ir docento vardai asmenims suteikiami pagal Vilniaus universitete galiojančią tvarką.

Atestatus teikdamas Medicinos fakulteto dekanas prof. Dalius Jatužis pasidžiaugė šia iškilminga proga ir nuoširdžiai pasveikino fakulteto narius, kuriems buvo suteikti pedagoginiai vardai. Beje, profesoriaus vardo atestatas buvo įteiktas ir pačiam dekanui, jį pasveikino Tarybos pirmininkas prof. Eugenijus Lesinskas.

0214 1Prof. Dalius Jatužis. MF archyvas.

Profesoriaus ir docento vardo atestatus asmenims ši diena tapo gražia švente, kupina pakilių emocijų ir kolegų palaikymo. Džiaugiamės šių darbščių bei savo veiklai atsidavusių mokslininkų pasiekimais ir nuoširdžiai juos sveikiname!

Profesoriaus vardo atestatai buvo įteikti:

• Rimantei Čerkauskienei
  • Ligitai Jančorienei
  • Daliui Jatužiui
  • Gintarui Ferdinandui Kaubriui
  • Dianai Ramašauskaitei
  • Sauliui Ročkai
  • Jolantai Gulbinovič
  • Renatai Šimkūnaitei-Rizgelienei
  • Vaivai Hendrixson
  • Violetai Žalgevičienei
  • Nataljai Istominai

Docento vardo atestatai buvo įteikti:

• Andriui Klimašauskui
  • Sigitai Petraitienei
  • Linai Zabulienei
  • Linai Vencevičienei
  • Almai Molytei
  • Andrejui Suchomlinov
  • Laurai Nedzinskienei

Tiems, kurie dalyvauti posėdyje negalėjo, atestatai bus perduoti asmeniškai.

0214 2Doc. Alma Molyte, doc. Lina Zabulienė ir doc. Lina Vencevičienė. MF archyvas.