Kaip ir kiekvienais metais Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto vertinimo komisija posėdžio metu nusprendė kam skirti vienkartines vardines stipendijas iš SOPHIE VALENTINA AMBROZA testamento lėšų.

Pagal konkurso nuostatus stipendijos yra skiriamos vienam doktorantui ir vienam studentui.

Vertinimo komisija išnagrinėjusi prašymus pateikusių studentų mokslinę veiklą – straipsnius, skaitytus mokslinius pranešimus, pateiktus studentų svertinius studijų vidurkius, nusprendė vienkartinę vardinę stipendiją iš Sophie Valentina Ambroza testamento lėšų skirti Medicinos studijų programos VI kurso studentui Artiomui Širviui.

20230328 VUMF Stipendija Artiomas SirvysIš kairės: prof. dr. Dalius Jatužis, stipendijos laimėtojas Artiomas Širvys. VU MF archyvo nuotraukos.

Vertinimo komisija įvertino VU Medicinos mokslo krypties ir Visuomenės sveikatos mokslo krypties doktorantūros komitetų pasiūlytų doktorantų kandidatūrų mokslinių publikacijų kiekį bei publikacijų rodiklius – citavimo indeksą (IF), Medicinos fakulteto prieskyrą (afiliaciją), kitas afiliacijas, visų autorių skaičių, eilę autorių sąraše, agreguotą citavimo indeksą (AIF), VU Medicinos fakulteto indėlį, žurnalo kvartilę, eilę žurnalų kategorijoje, IF ir AIF santykį ir  nutarė vienkartinę vardinę stipendiją iš Sophie Valentina Ambroza testamento lėšų skirti VU Medicinos mokslo krypties  doktorantui Robertui Strumilai.

Vertinimo komisiją stipendijai iš Sophie Valentina Ambroza testamento lėšų gauti sudaro:

• prof. dr. Dalius Jatužis (komisijos pirmininkas);
  • prof. dr. Edvardas Algirdas Tamošiūnas;
  • prof. dr. Tomas Poškus;
  • prof. dr. Vilma Brukienė;
  • prof. dr. Natalja Istomina;
  • dr. Karolis Ažukaitis.

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir linkime sėkmės ateities pasiekimuose!