2023 m. kovo 30 – 31 d. Jorke (Jungtinė karalystė) vyko 8-oji tarptautinė konferencija profesinei ir praktinei doktorantūrai (angl. 8th International Conference on Professional & Practice Based Doctorates) skirta doktorantams, universitetų ir kolegijų dėstytojams. Konferencijos metu Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Slaugos katedros jaunesnioji asistentė, jaunesnioji mokslo darbuotoja ir Turku Universiteto Medicinos fakulteto Slaugos katedros doktorantė Viktorija Kielė plenarinėje sesijoje pristatė pranešimą tema „My PhD Way“ – jame doktorantė papasakojo apie savo doktorantūros studijų patirtį. Doktorantė taip pat dalyvavo „20:20“ (20 skaidrių po 20 sekundžių) bei stendiniuose pranešimuose, kuriuose pristatė savo disertacijos bandomąjį tyrimą „EduCompNurs: naujas edukacinio komponento supratimas“ (angl. EduCompNurs: New Understanding of Educational Component).

Konferencijos metu buvo analizuojamos temos, susijusios su edukologijos praktika grindžiamais požiūriais, praktiškai taikomais skirtingais edukologiniais metodais, jų poveikiu studentų patirčiai, mokymosi procesams ir rezultatams.

Daugiau apie konferenciją ir konferencijos leidinį galima rasti paspaudus šią nuorodą.

20230405 Viktorija Kiele web 05V. Kielės asmeninio archyvo nuotraukos.