Vadovaujantis Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto (VU MF) vardinės stipendijos skyrimo nuostatais, 2023 m. gegužės 3 d. VU Medicinos paskelbė konkursą fakulteto vardinei stipendijai gauti.

Pagal 2020 m. gegužės 21 d. VU MF tarybos nutarime Nr. (1.2.) 150000-TP-6-10 patvirtintų Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto vardinės stipendijos nuostatų (toliau – Nuostatai) 7 punktą, konkurse galėjo dalyvauti pažangūs pirmos studijų pakopos 3-4 kurso, antros studijų pakopos visų kursų ir vientisosios studijų pakopos 3-6 kurso studentai, kurių paskutinių dviejų semestrų svertinis vidurkis buvo didesnis nei 9 balai, taip pat pasiekę ypatingai aukštų nacionalinės ar tarptautinės reikšmės mokslo rezultatų.

2023 m. vardinėms stipendijoms skirtas biudžetas buvo 20 000 Eur, o pagal Nuostatų 5 punktą vardinės stipendijos dydis lygus 1000 Eur. Konkursui savo kandidatūras pateikė 31 studentas. Vilniaus universiteto studijų prorektoriaus 2023 m. birželio 5 d. įsakymu Nr. SPI-49, 2022–2023 mokslo metų Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto vardinės stipendijos skirtos 20-čiai Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentų: 17 stipendijų skirta Medicinos studijų programos VI kurso studentams; 2 stipendijos skirtos Medicinos studijų programos V kurso studentams; 1 stipendija Medicinos studijų programos IV kurso studentei.

VU Medicinos fakulteto studentų, kuriems skirtos vardinės stipendijos, sąrašas:

1. Grigonytė Agnė (Medicinos studijų programa VI kursas);
  2. Gudaitė Jogailė (Medicinos studijų programa VI kursas);
  3. Jugulytė Nida (Medicinos studijų programa VI kursas);
  4. Kapačinskaitė Medeinė (Medicinos studijų programa VI kursas);
  5. Masolas Martynas (Medicinos studijų programa VI kursas);
  6. Miškinytė Sigutė (Medicinos studijų programa VI kursas);
  7. Puteikis Kristijonas (Medicinos studijų programa VI kursas);
  8. Reivytytė Rosita (Medicinos studijų programa V kursas);
  9. Rudinskaitė Ieva (Medicinos studijų programa VI kursas);
  10. Semenkovaitė Justina (Medicinos studijų programa V kursas);
  11. Stukaitė-Ruibienė Eglė (Medicinos studijų programa VI kursas);
  12. Stuopelytė Raminta (Medicinos studijų programa VI kursas);
  13. Šapronaitė Viltė (Medicinos studijų programa IV kursas);
  14. Šepetys Gratas (Medicinos studijų programa VI kursas);
  15. Širvys Artiomas (Medicinos studijų programa VI kursas);
  16. Vasilevska Dominika (Medicinos studijų programa VI kursas);
  17. Vosyliūtė Rūta (Medicinos studijų programa VI kursas);
  18. Žilinskaitė Gintarė (Medicinos studijų programa VI kursas);
  19. Žilinskas Emilijus (Medicinos studijų programa VI kursas);
  20. Žulpaitė Giedrė (Medicinos studijų programa VI kursas).