2023 m. birželio 26 d. Donatas Jocius apsigynė disertaciją „Radiologinės alternatyvos kepenų biopsijai kepenų fibrozės diagnostikai” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti. Disertacija rengta 2016-2022 metais Vilniaus universitete Medicinos fakultete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Algirdas Edvardas Tamošiūnas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Mokslinis konsultantas – doc. dr. Valdas Pečeliūnas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Algirdas Utkus – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • doc. dr. Saulius Mikalauskas (Graco universiteto ligoninė, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. dr. Tomas Poškus (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • doc. dr. Jurgita Ušinskienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. habil. dr. Jonas Valantinas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje.

Sveikiname!

20230626 Donatas Jocius CoverDr. Donatas Jocius / MF archyvo nuotr.