20230913 ChorasVU archyvo nuotr.

Mėgsti dainuoti duše? Ilgai svarstei, ką studijuosi - muziką ar mediciną? Svajoji apie sceną? Jeigu atsakei „taip“ nors į vieną klausimą, šitas pasiūlymas - KAIP TIK TAU!

Kamerinis Santaros klinikų mišrus choras (meno vadovė Gabrielė Rastenytė-Mališauskienė) kviečia dainuoti vyrus ir moteris, skaitančius natų raštą - baigusius muzikos mokyklą ar kelias muzikos mokyklos klases. Lankydami mūsų chorą išmoksite klasikinio ir ansamblinio dainavimo pagrindų, įgysite sceninės praktikos, patirsite malonių bendravimo akimirkų koncertinėse kelionėse bei konkursuose Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų repertuare įdomūs žinomų kompozitorių bažnytinės ir pasaulietinės muzikos kūriniai. Kviečiame ateiti ir išbandyti savo gebėjimus!

Repetuojame vakarais du kartus per savaitę - pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19 val.

Lauksime jūsų nuo rugsėjo 18 d. adresu: Santaros klinikų Auditorijų korpusas, I auditorija.

Jei turite klausimų, prašome skambinti arba rašyti meno vadovei tel. nr. +370 682 45810, el. paštas