20231020 Demesio

Švietimo mainų paramos fondas paskelbė konkursą dėl paramos užsienio dėstytojams, mokslininkams, praktikams atvykti dėstyti į Lietuvos AMI 2024 m. Parama skiriama užsienio dėstytojams  akademinei veiklai vykdyti, kuri vyktų nuo 2024 m. sausio 1 d. iki gruodžio 15 d. įskaitytinai:

• 2023/2024 m. pavasario semestras (nuo 2024-01-01 iki 2024-06-30)
  • 2023/2024 m. rudens semestras ( nuo 2024-09-01 iki 2024-12-15)

Parama užsieniečiui dėstytojui gali būti panaudota kelionės, apgyvendinimo išlaidoms padengti ir darbo užmokesčiui (įskaičiuojant mokesčius).

• Parama užsieniečiui dėstytojui gali būti skiriama iki 70% visam vizitui reikalingų lėšų.
  • Dėstytoją kviečiančio akademinio padalinio ko-finansavimas turi sudaryti ne mažiau kaip 30% visam vizitui reikalingų lėšų.
  • Finansuojama dėstymo vizito trukmė - 10-15 kontaktinių darbo su studentais dienų. Vizito dienos, kai nevyksta darbas su studentais arba nuotoliu - nėra finansuojamos.
  • Jei numatoma dėstymo vizito trukmė trumpesnė nei 10 d., pridedamas fakulteto aiškinamasis raštas, pagrindžiantis sutrumpintą trukmę. Išimtinė minimali vizito trukmė 5 d.
  • Užsieniečio dėstytojo darbo krūvis per vieną dėstymo dieną turi būti ne mažesnis kaip 2 kontaktinio darbo su studentais valandos. Paskaitos turi būti integruotos į Fakulteto vykdomas studijų programas ir neapima nuotolinio mokymo.
  • Rekomenduojama paraiškoje nurodyti kitas veiklas, kurias vykdytų atvykstantis dėstytojas (susitikimai su fakulteto atstovais, diskusijos ir pan.), kas padidintų vizito pridėtinę vertę
  • Paraiškų skaičius padaliniui neribojamas.
  • Paraiškos gali būti teiktos pakartotinai jau buvusiems ar planuotiems vizitams.
  • Užsieniečiui dėstytojui, atvykusiam iš valstybės, kurios sostinė nuo Vilniaus yra nutolusi daugiau nei 5000 kilometrų (pagal skaičiuoklę), nepriklausomai nuo dėstymo vizito trukmės, konkurso būdu skiriama parama indeksuojama taikant 1,5 dydžio koeficientą.

Konkurso tvarką rasite čia.

Paraiškų pateikimo terminas VU tarptautinių ryšių skyriui* iki 2023 m. lapkričio 20 d.

Paraiškos paketą sudaro:

• Paraiškos forma (lietuvių kalba)
  • Dėstytojo CV (PDF)
  • Pasirašytas dėstytojo sutikimas (laisva forma sutikimas dėstyti paraiškoje nurodytą dalyką / modulį; PDF)

Paraiškas pateikti**: Tarptautinių ryšių skyriui – Agnei Gordėjienei el.p.  iki 2023 m. lapkričio 20 d.

*Paraiškos teikiamos tik per Agnę Gordėjienę centralizuotai - paraiškų teikti asmeniškai nuo padalinio į ŠMPF negalima, jos konkurse nedalyvaus ir bus atmestos.

**Medicinos fakulteto padaliniams teikiant paraiškas, paraiškos kopiją pateikti Tarptautinių studijų koordinatorei Vitai Petronytei