20231114 Makoto Suematsu FB Event

Kviečiame į prof. Makoto Suematsu paskaitą „Imaging metabolomics in humanized experimental platforms“, kuri vyks 2023 m. lapkričio 20 d. 14 val. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Raudonojoje auditorijoje (E122).

Planuojama paskaitos trukmė – 1 akad. val.

Prof. Makoto Suematsu – pasaulinio garso mokslininkas, Japonijos Medicininių tyrimų ir plėtros agentūros prezidentas, daugelio tarptautinių organizacijų narys, taip pat – Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto (VU MF) International Advisory Board narys. 2018 m. profesorius buvo apdovanotas Lietuvos ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi.

Prof. Makoto Suematsu vadovauja  Centriniam eksperimentinių tyrimų su gyvūnais institutui (angl. Central institute for experimental animals) Japonijoje. Pagrindinės instituto tyrimų kryptys yra genetika, onkologija, imuniniai, hematologiniai ir kt. susirgimai, tad bendradarbiavimo spektras – itin platus. Profesoriaus mokslinių interesų sritys – mikrocirkuliacijos fiziologija, metabolomika, biomarkeriai, dujų biologija ir medicina, retos ligos, onkologija, hematologija ir genetika.