iziebiziebta vu mf eglute 01 MF Kalėdų eglutės įžiebimo akimirka / MF archyvo nuotr.

Šių metų gruodžio 5 d. VU Medicinos fakulteto fojė buvo įžiebta Kalėdų eglutė!

Fakulteto bendruomenė, darbuotojai ir studentai, trumpam susibūrė kartu patirti gražiausių metų švenčių ir stebuklų laukimo džiaugsmą: išgirsti dekano sveikinimą bei nuotaikingą pasakojimą apie Kalėdų eglutės puošimo tradiciją, pasiklausyti kalėdinių giesmių, atliktų paties prof. D. Jatužio, prof. R. Šimkūnaitės-Rizgelienės, J. Andrikonytės, doc. A. Žalnoros, A. Dosinaitės, prof. E. Jakimavičienės, R. Morkūnienės, doc. R. Čepulienės ir Giedrės Rudzevičiūtės, taip pat – pasivaišinti kalėdinio stalo skanumynais – mandarinais.

Tradiciškai Kalėdų eglutę puošė Medicinos fakulteto Studentų atstovybė.

iziebiziebta vu mf eglute 03MF Kalėdų eglutės įžiebimo akimirka / MF archyvo nuotr.