Elzbieta_Matulyte-2023-12-15.jpgDr. Elžbieta Matulytė / MF archyvo nuotr.

2023 m. gruodžio 15 d. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų konferencijų salėje (Raudonoji auditorija, E122, Santariškių g. 2, Vilnius) Elžbieta Matulytė apsigynė disertaciją „Latentinės tuberkuliozės infekcijos paplitimas, sergamumas aktyvia tuberkuliozės infekcija, rizikos veiksniai ir diagnostikos metodų vertė žmogaus imunodeficito virusu užsikrėtusių pacientų populiacijoje Lietuvoje“ medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2018–2022 metais Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto Infekcinių ligų ir dermatovenerologijos klinikoje.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Raimonda Matulionytė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Janina Tutkuvienė - tarybos pirminkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. dr. Jolanta Dadonienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina –M 001),
  • doc. dr. Edita Kazėnaitė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina –M 001),
  • prof. dr. Ole Kirk (Kopenhagos universitetas ir Pietų Danijos universitetas, , medicinos ir sveikatos mokslai, medicina –M 001),
  • prof. dr. Kęstutis Malakauskas (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius.

Sveikiname!