Gruodžio 21 d. Vilniaus universitete įvyko iškilmingas kalėdinis vakaras „2023-uosius metus palydint“. Renginyje prisiminti kalendorinių 2023 metų darbai, pagerbti šiais metais pasižymėję universiteto akademinės bendruomenės nariai, skambėjo palinkėjimai artėjantiems naujiesiems metams. Vakaro dalyvius sveikino rektorius prof. Rimvydas Petrauskas, Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė.

Renginyje buvo paskelbti ir Rektoriaus premija už svarius mokslinius pasiekimus apdovanoti tyrėjai ir jaunieji mokslininkai, taip pat geriausi 2023 metų dėstytojai. Už išskirtinius metinius mokslo pasiekimus, indėlį plėtojant mokslą universitete ir Lietuvoje ir keliant universiteto mokslo prestižą pasaulyje 2023 metais Rektoriaus mokslo premijos diplomaas įteiktas Medicinos fakulteto profesoriui dr. VYGANDUI RUTKŪNUI.

53412200696 b3f6fdd37a oNuotraukoje VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas ir prof. Vygandas Rutkūnas.

Už mokslinius pasiekimus 2023 metais Rektoriaus premija skirta Medicinos fakulteto Mokslo ir inovacijų prodekanui docentui dr. KAROLIUI AŽUKAIČIUI.

53412372678 51c212f344 oNuotraukoje VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas ir doc. Karolis Ažukaitis.

Geriausia 2023 metų dėstytoja Medicinos fakultete išrinkta docentė dr. MARIJAI JAKUBAUSKIENĖ.

53412201476 3a0afbb607 oNuotraukoje doc. Marija Jakubauskienė ir VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.

Vakaro nuotaiką kūrė Vilniaus universiteto Dramos teatro aktoriai, kamerinis kvartetas, džiazo choras „Jazz voices“, akordeonistė Elzė. Renginio sceną dekoravo ir namų jaukumo atmosferą kūrė Edgaras Vegys, renginio režisierė – Felicija Feiferė.

Išsami informacija: www.vu.lt