Naujausi įvykiai

Seminarų tikslas – ugdyti ir plėtoti tiriamosios veiklos kompetencijas.

Seminarai skirti dėstytojams, tyrėjams, studentams, norintiems plėsti tyrimų metodologijos žinias

Seminarai vyks per MS Teams platformą.

Pranešėjas mokslo daktaras Stanislav Sabaliauskas atstovauja ugdymo mokslų šakai, mokslinius tyrimus vykdo virš 15 metų, tyrimų metodologijos paskaitas skaitė fizinio ugdymo ir sporto, menų edukologijos, slaugos magistrantūros studijų programų studentams, vadovauja baigiamiesiems darbams universitetinėse studijose, 2017 m. kartu su bendraautore išleido vadovėlį „Kokybiniai tyrimai: principai ir metodai“. S. Sabaliauskas prisideda prie tarptautiškai pripažįstamos ir atpažįstamos kokybinių tyrimų metodologijos kultūros plėtros Lietuvoje. Mokslinių interesų sritys: įkūnytas pažinimas, autopoiesis, variatyvus mokymasis, savireguliacija, tyrimų metodologija.

Seminaras "Kokybinis tyrimas socialinio atsiribojimo akivaizdoje: refleksijos ir perspektyvos" vyks birželio 1 d.

Prisijungimo nuoroda