Naujausi įvykiai

SMVT 2023 EVENTS1

Kviečiame dalyvauti kasmetinėje Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentų mokslinės veiklos tinklo LXXV konferencijoje.

Plenarinės konferencijos data, laikas ir vieta: 2023 m. gegužės 19 d., 13 val., VU MF 203 aud. (Didžioji auditorija)

Konferencija vyks nuo 13–18 val. Kviečiame studentus ir visą MF bendruomenę prisijungti klausytis pranešimų ar dalyvauti bendrabūvyje tada, kada jums patogu: skirkite tiek laiko, kiek galite, konferencijos durys bus visada atviros.

Konferencijos programa bus paskelbta artimiausiu metu.

Šioje konferencijoje studentai pristato mokslinėse grupėse kartu su VU MF mokslininkais atliktus darbus, įdomių klinikinių atvejų ar atliktų analizių rezultatus. Pranešimus skaitys Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentai, SMVT sekcijų pirmų vietų nugalėtojai.

SMVT darbų skaitymas sekcijose vyks 2023 m. gegužės 15-19 d. (imtinai). Programa bus pridėta artimiausiu metu.

• viena grupė gali formuoti sekciją, kai joje yra parengta 10 ir daugiau darbų. Jeigu grupėje parengta mažiau nei 10 darbų, kelios grupės jungiasi į bendrą sekciją. Apie suformuotas sekcijas prašome informuoti iki 2023 m. gegužės 08 d. el. paštu: ;
  • kiekvienoje sekcijoje yra atliekamas darbų vertinimas ir išrenkami 3 geriausi darbai (I, II, III prizinės vietos), kurie bus apdovanoti laureatų pažymėjimais.

Reikalavimai tezėms:

• tezių pateikimo galutinė data – 2023 m. balandžio 25 d.;
  • visų grupės narių tezes viename „MS Word“ dokumente koordinatoriai siunčia el. paštu: ;
  • tezės apimtis – iki 600 žodžių;

Tezės struktūra:

• pavadinimas;
  • autorius (-iai) (nurodyti vardą, pavardę, kursą);
  • vadovas (-ai) (nurodyti pareigas ir/arba pedagoginį vardą ir/arba mokslo laipsnį*, vardą, pavardę, MF padalinį).

*Atkreipiame dėmesį! Pirmiausia rašomos pareigos arba pedagoginis vardas ar jo santrumpa (prof., doc.), tada mokslo laipsnis (habil. dr., dr.).

Tezių šablonai: LT-šablonas, EN-template

Kilus klausimams prašome kreiptis: .

SMVT 2023 EVENTS2 new