Naujausi įvykiai

Lietuvos privačių akušerių ginekologų draugija kartu su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Akušerijos ir ginekologijos klinika organizuoja jau XXX-ąją mokslinę-praktinę konferenciją „LPI kontroversijos: ką, kuriais atvejais ir kaip gydome. Taktika, klaidos skirtingų specialybių gydytojų praktikoje ir etikos klausimai“. Konferencija skirta visų sričių gydytojams*.

Renginio data: 2024 m. balandžio 19 d.
Vieta: ARKANGELO konferencijų ir meno centras, Maironio g. 11, Vilnius.

Konferencijos programą galite rasti čia.

Konferencijos dalyviams bus išduodami 5 val. trukmės VU kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. El. pažymėjimą dalyviai gaus į savo nurodytą el. pašto adresą mokant už dalyvio mokestį.

Dalyvio mokestis:

• iki balandžio 15 d. 39 Eur;
  • nuo balandžio 15 d. – 49 Eur;
  • konferencijos dieną – 59 Eur.

Limituotam bilietų skaičiui su nuolaidos kodu LPAGDVU bus suteikta 25% nuolaida. Jeigu nuolaidos kodas jau negalioja, vadinasi, jau bilietai išpirkti su šiuo nuolaidos kodu.

Oficialų renginio puslapį rasite čia. Renginio naujienas taip pat galite sekti Facebook.

Kontaktas pasiteirauti:

*abdominalinės chirurgijos gydytojams, medicinos gydytojams, šeimos gydytojams, gydytojams alergologams ir klinikiniams imunologams, gydytojams onkologams chemoterapeutas; darbo medicinos gydytojams, gydytojas dermatovenerologas, gydytojams dietologams, gydytojams endokrinologams, gydytojams gastroenterologams, gydytojams geriatrams, gydytojams hematologams, infekcinių ligų gydytojams, gydytojams kardiologams; klinikinės toksikologijos gydytojams, gydytojams nefrologams, gydytojams neurologams, gydytojams pulmonologams, gydytojams onkologams radioterapeutams, gydytojams reumatologams, vidaus ligų gydytojams, gydytojams neonatologams, gydytojams vaikų endokrinologams; gydytojams vaikų gastroenterologams, gydytojans vaikų onkohematologams, vaikų intensyviosios terapijos gydytojams, gydytojams vaikų kardiologams, gydytojams vaikų nefrologams, gydytojams vaikų neurologams, gydytojams vaikų pulmonologams, vaikų ligų gydytojams, gydytojams chirurgams, gydytojams kraujagyslių chirurgams, gydytojams krūtinės chirurgams, gydytojams neurochirurgams, gydytojams ortopedams traumatologams, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojams, gydytojams širdies chirurgams, gydytojams urologams, gydytojams vaikų chirurgams, gydytojams akušeriams ginekologams, gydytojams anesteziologams reanimatologams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, gydytoja,s oftalmologams; gydytojams otorinolaringologams, gydytojams psichiatrams, sporto medicinos gydytojams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, gydytojas genetikas, laboratorinės medicinos gydytojams, gydytojams patologams, gydytojams radiologams, teismo medicinos gydytojams, gydytojams veido ir žandikaulių chirurgams, gydytojams vaikų alergologams, vaikų infekcinių ligų gydytojams, gydytojams vaikų reumatologams, skubiosios medicinos gydytojams; gydytojams klinikiniams farmakologams, akušeriams ir bendrosios praktikos slaugytojams.