Naujausi įvykiai

Lietuvos alergijos ir astmos asociacija bei Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas organizuoja tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Tiksli alerginių susirgimų diagnostika – raktas į sėkmingą gydymą“, skirtą visų profesinių kvalifikacijų gydytojams, gydytojams alergologams ir klinikiniams imunologams, vaikų alergologams, pulmonologams, vaikų pulmonologams, farmakologams, laboratorijos gydytojams.

Renginio data: 2024 m. balandžio 26 d.
Vieta: viešbutis „Narutis“, Pilies g. 24, Vilnius.

Konferencijos programą galite rasti čia.

Renginys yra nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas. Registracija vykdoma tik internetu, ji vyks iki 2024 balandžio 20 d.

Dėmesio! Konferencija skirta gydytojams, tačiau studentai mielai kviečiami savanoriauti bei klausytis paskaitų. Registracija studentams vykdoma iki balandžio 20 d., registruoja alergologijos ir imunologijos SMVT būrelio koordinatorė Austėja Grudytė, el. p..

Organizacinis komitetas:

Lietuvos alergijos ir astmos asociacijos prezidentė prof. Violeta Kvedarienė ( Lietuva) ir Konrad Krawczyk ( Lenkija)
Kontaktas pasiteirauti: , tel.: 8 615 59861, LAAA sekretorė gyd. Ana Kozlovska.